Fotografia noworodkowa Warszawa

Kiedy robimy sesję

Sesję noworodkową wykonuję do 3 tygodnia życia Maleństwa (najlepiej w 6-10 dniu). Ten okres gwarantuje sprawny i harmonijny przebieg sesji i najlepsze efekty. Dzieciątko ma wówczas głęboki, spokojny sen, a co za tym idzie jest plastyczne i skore do współpracy;) ponadto zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia kolek i problemów skórnych.

 Miejsce, gdzie robimy sesję

Zapraszam do mojego studia w domowym zaciszu, miejsca zapewniającego ciepło i bezpieczeństwo oraz idealne warunki oświetleniowe. Jest to szczególnie ważne, gdyż dla najwyższego komfortu Maleństwa, zdjęcia odbywają się wyłącznie przy świetle zastanym (naturalnym), bez użycia lamp błyskowych. Przy sprzyjającej pogodzie zawsze zachęcam do zdjęć w plenerze.

 Ile trwa sesja

Wasze Dziecko jest niepowtarzalne, ma swoje nawyki i temperament. Dlatego nie da się przewidzieć dokładnie, ile zajmie jego sesja zdjęciowa. Zazwyczaj są to 2-4 godziny.

 Jak się przygotować do zdjęć

Proszę o zabranie dla Maleństwa 2 kocyków, butelki z mlekiem, smoczka oraz pieluszek. Niezwykle ważne jest Wasze nastawienie do sesji. Dzieciątko na pewno wyczuje, jeśli będziecie zdenerwowani. Zrelaksujcie się więc i potraktujcie nasze spotkanie jak fajną zabawę.

Więcej na Fotografia noworodkowa Warszawa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *